Radunia Stężyca ograła mocnego rywala i nie opuszcza fotela lidera III ligi, GKS Przodkowo pokonując lidera zbliżył się do czołówki, w okręgówce Cartusia 1923 Kartuzy wspięła się na pozycję wicelidera, swoje pozycje poprawiły nieco KS Kamienica Królewska i GKS Sierakowice, a o dwa oczka spadł Sporting Leźno.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - Sokół Kleczew 3:0
Wda Świecie - KKS Lech II Poznań 0:5
Górnik Konin - Pogoń II Szczecin 1:2
Wierzyca Decka Pelplin - Gwardia Koszalin 2:3
Jarota Jarocin - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:1
Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 2:0
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 2:0
Kotwica Kołobrzeg - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0:4
Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno 0:4
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Radunia Stężyca |
14 |
30:9 |
33 |
2 |
KKS Włókniarz 1925 Kalisz |
14 |
30:12 |
32 |
3 |
Mieszko Gniezno |
14 |
39:18 |
30 |
4 |
KKS Lech II Poznań |
13 |
32:13 |
29 |
5 |
Bałtyk Gdynia |
14 |
25:14 |
26 |
6 |
Sokół Kleczew |
14 |
23:20 |
26 |
7 |
KP Starogard Gdański |
14 |
22:10 |
25 |
8 |
Kotwica Kołobrzeg |
14 |
23:23 |
24 |
9 |
Pplonia Środa Wlkp. |
14 |
20:19 |
22 |
10 |
Gwardia Koszalin |
14 |
17:25 |
16 |
11 |
Świt Szczecin |
14 |
10:18 |
15 |
12 |
Bałtyk Koszalin |
14 |
23:35 |
15 |
13 |
Górnik Konin |
13 |
17:18 |
14 |
14 |
Jarota Jarocin |
14 |
11:20 |
13 |
15 |
Pogoń II Szczecin |
14 |
13:29 |
10 |
16 |
Wierzyca Decka Pelplin |
14 |
18:32 |
8 |
17 |
Wda Świecie |
14 |
16:34 |
7 |
18 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
14 |
13:33 |
7 |
IV liga
⇒ GKS Przodkowo - Gryf Słupsk S.A. 3:1
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 4:3
KTS-K Wikęd Luzino - Arka II Gdynia 2:1
Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk 1:0
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 3:2
Stolem Gniewino – MKS Orkan Rumia 4:1
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 1:1
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 4:1
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 1:5
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Gryf Słupsk |
15 |
38:16 |
37 |
2 |
Stolem Gniewino |
16 |
51:23 |
33 |
3 |
Grom Nowy Staw |
15 |
42:15 |
33 |
4 |
GKS Przodkowo |
15 |
32:15 |
29 |
5 |
KTS-K Wikęd Luzino |
15 |
23:16 |
28 |
6 |
Wda Lipusz |
16 |
32:25 |
27 |
7 |
Lechia II Gdańsk |
14 |
32:19 |
26 |
8 |
Powiśle Dzierzgoń |
15 |
29:25 |
24 |
9 |
Arka II Gdynia SSA |
15 |
36:29 |
20 |
10 |
Kaszubia Kościerzyna |
15 |
23:34 |
18 |
11 |
Jantar Ustka |
15 |
26:43 |
18 |
12 |
GKS Kowale |
15 |
23:21 |
18 |
13 |
Gedania Gdańsk |
15 |
21:28 |
18 |
14 |
Orkan Rumia MKS |
14 |
18:33 |
13 |
15 |
Bytovia II Bytów |
16 |
15:38 |
13 |
16 |
Jaguar Gdańsk |
15 |
14:24 |
13 |
17 |
GKS Kolbudy |
15 |
22:37 |
11 |
18 |
Pogoń Lębork |
15 |
13:28 |
10 |
19 |
Anioły Garczegorze |
15 |
8:29 |
9 |
Klasa okręgowa
⇒ GKS Sierakowice - FSP Portowiec Gdańsk 1:1
⇒ Bałtyk II Gdynia - Sporting Leźno 4:0
⇒ Orlęta Reda - KS Kamienica Królewska 1:2
⇒ GSS Potok Pszczółki - Cartusia 1923 Kartuzy 1:1
MKS Władysławowo - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 4:2
Polonia Gdańsk - Zenit Łęczyce 2:2
Gedania II Gdańsk - Wietcisa Skarszewy 1:3
Czarni Pruszcz Gdański - Sztorm Mosty 1:2
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
MKS Władysławowo |
13 |
42:16 |
31 |
2 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
13 |
31:16 |
26 |
3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
13 |
29:23 |
26 |
4 |
Orlęta Reda |
13 |
31:29 |
25 |
5 |
GSS Potok Pszczółki |
13 |
28:19 |
23 |
6 |
Wietcisa Skarszewy |
13 |
26:20 |
22 |
7 |
Sztorm Mosty |
13 |
25:29 |
21 |
8 |
Bałtyk II Gdynia |
13 |
41:29 |
18 |
9 |
Sporting Leźno |
13 |
21:27 |
18 |
10 |
Zenit Łęczyce |
13 |
32:30 |
18 |
11 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
13 |
27:25 |
17 |
12 |
KS Kamienica Królewska |
13 |
20:27 |
14 |
13 |
FSP Portowiec Gdańsk |
13 |
21:27 |
12 |
14 |
GKS Sierakowice |
13 |
15:28 |
9 |
15 |
Gedania II Gdańsk |
13 |
12:30 |
9 |
16 |
Polonia Gdańsk |
13 |
13:39 |
4 |
Komentarze (0)