Radunia Stężyca utrzymała trzecią pozycję w III lidze, a do tego zwiększyła przewagę nad jednym z czających się za ich plecami rywali, czyli Kotwicą. Nie zmieniły się też lokaty Przodkowa w IV lidze oraz Cartusii, Sportingu i Sierakowic w I grupie klasy okręgowej.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 2:1
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 2:3
KP Starogard Gdański - Górnik Konin 2:2
Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 3:0
Mieszko Gniezno - Wierzyca Decka Pelplin 2:1
Sokół Kleczew - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:0
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin 2:1
KKS Lech II Poznań - Gwardia Koszalin 3:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
KKS Lech II Poznań |
25 |
58 |
63:20 |
2 |
KKS Kalisz |
25 |
56 |
55:27 |
3 |
Radunia Stężyca |
25 |
54 |
55:25 |
4 |
Mieszko Gniezno |
25 |
52 |
60:35 |
5 |
Bałtyk Gdynia |
25 |
48 |
44:26 |
6 |
Kotwica Kołobrzeg |
25 |
48 |
43:31 |
7 |
Sokół Kleczew |
25 |
40 |
38:35 |
8 |
KP Starogard Gdański |
25 |
39 |
41:23 |
9 |
Polona Środa Wlkp. |
25 |
39 |
41:34 |
10 |
Świt Szczecin |
25 |
38 |
31:27 |
11 |
Górnik Konin |
25 |
36 |
37:37 |
12 |
Pogoń II Szczecin |
25 |
26 |
31:50 |
13 |
Bałtyk Koszalin |
25 |
24 |
37:61 |
14 |
Gwardia Koszalin |
25 |
21 |
28:51 |
15 |
Jarota Jarocin |
25 |
21 |
23:40 |
16 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
25 |
20 |
26:48 |
17 |
Wierzyca Decka Pelplin |
25 |
12 |
26:63 |
18 |
Wda Świecie |
25 |
8 |
20:66 |
IV liga
⇒ GKS Przodkowo - Anioły Garczegorze 1:1
Lechia II Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 1:0
Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia 1:5
GKS Kolbudy - Jantar Ustka 1:3
Gryf Słupsk - Orkan Rumia 3:0
Wda Lipusz - KTS-K Wikęd Luzino 1:1
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 0:1
Bytovia II Bytów - GKS Kowale 3:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Gryf Słupsk |
27 |
62 |
67:29 |
2 |
Grom Nowy Staw |
26 |
59 |
79:26 |
3 |
Lechia II Gdańsk |
27 |
53 |
65:33 |
4 |
Stolem Gniewino |
27 |
52 |
73:40 |
5 |
GKS Przodkowo |
27 |
50 |
52:28 |
6 |
Arka II Gdynia SSA |
26 |
49 |
78:35 |
7 |
KTS-K Wikęd Luzino |
26 |
42 |
40:39 |
8 |
Gedania Gdańsk |
28 |
42 |
42:40 |
9 |
Powiśle Dzierzgoń |
26 |
35 |
46:45 |
10 |
Kaszubia Kościerzyna |
26 |
34 |
33:50 |
11 |
Jantar Ustka |
26 |
34 |
40:63 |
12 |
GKS Kowale |
26 |
33 |
41:39 |
13 |
Wda Lipusz |
27 |
29 |
42:63 |
14 |
Pogoń Lębork |
27 |
28 |
30:42 |
15 |
Jaguar Gdańsk |
28 |
26 |
33:54 |
16 |
Bytovia II Bytów |
27 |
23 |
31:67 |
17 |
GKS Kolbudy |
27 |
23 |
36:64 |
18 |
Orkan Rumia MKS |
26 |
16 |
28:66 |
19 |
Anioły Garczegorze |
26 |
16 |
15:48 |
Klasa okręgowa
⇒ Cartusia 1923 Kartuzy - Zenit Łęczyce 5:1
⇒ Gedania II Gdańsk - GKS Sierakowice 1:6
⇒ Sporting Leźno - GSS Potok Pszczółki 0:2
Sztorm Kosakowo - MKS Władysławowo 1:4
Czarni Pruszcz Gdański - Orlęta Reda 2:2
Wietcisa Skarszewy - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 3:2
Bałtyk II Gdynia - Polonia Gdańsk 1:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
22 |
49 |
69:31 |
2 |
Cartusia Kartuzy |
22 |
45 |
49:25 |
3 |
Wietcisa Skarszewy |
22 |
42 |
53:32 |
4 |
Orlęta Reda |
22 |
41 |
46:40 |
5 |
GSS Potok Pszczółki |
22 |
40 |
47:32 |
6 |
Czarni Pruszcz Gdański |
22 |
35 |
40:37 |
7 |
Sztorm Kosakowo |
22 |
33 |
40:42 |
8 |
Sporting Leźno |
22 |
30 |
33:46 |
9 |
Bałtyk II Gdynia |
22 |
29 |
61:52 |
10 |
Zenit Łęczyce |
22 |
29 |
45:46 |
11 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
22 |
27 |
39:41 |
12 |
FSP Portowiec Gdańsk |
22 |
26 |
34:41 |
13 |
GKS Sierakowice |
22 |
24 |
32:38 |
14 |
Gedania II Gdańsk |
22 |
14 |
24:49 |
15 |
Polonia Gdańsk |
22 |
11 |
27:60 |
16 |
KS Kamienica (wycofany) |
22 |
18 |
23:50 |
⇒ Zobacz komplety wyników i tabele sprzed tygodnia
Komentarze (0)