Na 3. miejscu zakończyła sezon Radunia Stężyca. To wysoka lokata, zważywszy na to, że klub po raz pierwszy występował na takim poziomie rozgrywkowym i mierzył się z rywalami z większych ośrodków, ale jednak nikt nie ukrywał, że celem był awans, a tego nie udało się osiągnąć. Przodkowo zagra jeszcze dwa mecze i w zasięgu przynajmniej teoretycznie ma nawet trzecie miejsce. W okręgówce przed ostatnią kolejką sytuacja jest bardzo ciekawa - w sobotę Cartusia walczy o mistrzostwo, Sierakowice o utrzymanie, a bezpieczny jest już Sporting.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp. 4:1
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 2:4
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 6:0
Bałtyk Gdynia - Lech II Poznań 3:1
Wierzyca Decka Pelplin - Górnik Konin 1:3
Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew 3:0
Bałtyk Koszalin - KKS Kalisz 1:0
Świt Szczecin - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
KKS Lech II Poznań |
34 |
75 |
86:33 |
2 |
KKS Kalisz |
34 |
69 |
70:37 |
3 |
Radunia Stężyca |
34 |
69 |
75:37 |
4 |
Kotwica Kołobrzeg |
34 |
68 |
70:41 |
5 |
Mieszko Gniezno |
34 |
61 |
74:53 |
6 |
Polonia Środa Wlkp. |
34 |
60 |
59:44 |
7 |
Świt Szczecin |
34 |
58 |
50:33 |
8 |
Bałtyk Gdynia |
34 |
57 |
59:50 |
9 |
Sokół Kleczew |
34 |
53 |
48:50 |
10 |
KP Starogard Gdański |
34 |
51 |
56:37 |
11 |
Pogoń II Szczecin |
34 |
45 |
52:59 |
12 |
Górnik Konin |
34 |
41 |
46:56 |
13 |
Bałtyk Koszalin |
34 |
40 |
57:75 |
14 |
Jarota Jarocin |
34 |
38 |
37:50 |
15 |
Gwardia Koszalin |
34 |
33 |
35:71 |
16 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
34 |
30 |
38:66 |
17 |
Wierzyca Decka Pelplin |
34 |
14 |
34:81 |
18 |
Wda Świecie |
34 |
8 |
20:93 |
IV liga
⇒ GKS Przodkowo - Jaguar Gdańsk 3:0
Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk 2:1
Orkan Rumia - KTS-K Wikęd Luzino 1:1
Pogoń Lębork - Jantar Ustka 5:1
GKS Kowale - Arka II Gdynia 1:0
Wda Lipusz - Grom Nowy Staw 1:3
Kaszubia Kościerzyna - Anioły Garczegorze 4:0
GKS Kolbudy - Gryf Słupsk S.A. 3:0
Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń 0:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Grom Nowy Staw |
34 |
78 |
105:38 |
2 |
Gryf Słupsk |
34 |
73 |
81:40 |
3 |
Stolem Gniewino |
35 |
69 |
95:51 |
4 |
Lechia II Gdańsk |
34 |
66 |
78:40 |
5 |
GKS Przodkowo |
34 |
65 |
68:32 |
6 |
Arka II Gdynia |
34 |
61 |
97:51 |
7 |
Kaszubia Kościerzyna |
34 |
53 |
63:61 |
8 |
Powiśle Dzierzgoń |
34 |
49 |
60:57 |
9 |
Jantar Ustka |
34 |
46 |
57:86 |
10 |
KTS-K Wikęd Luzino |
34 |
46 |
51:60 |
11 |
Gedania Gdańsk |
34 |
45 |
50:58 |
12 |
GKS Kowale |
34 |
42 |
51:55 |
13 |
Pogoń Lębork |
34 |
41 |
48:54 |
14 |
Jaguar Gdańsk |
34 |
38 |
50:67 |
15 |
Wda Lipusz |
35 |
32 |
51:79 |
16 |
Anioły Garczegorze |
34 |
31 |
31:60 |
17 |
GKS Kolbudy |
34 |
27 |
48:86 |
18 |
Bytovia II Bytów |
34 |
24 |
35:93 |
19 |
Orkan Rumia |
34 |
20 |
36:87 |
Klasa okręgowa
⇒ GKS Sierakowice - Zenit Łęczyce 1:1
⇒ Sztorm Kosakowo - Cartusia 1923 Kartuzy 1:3
⇒ Czarni Pruszcz Gdański - Sporting Leźno 1:3
MKS Władysławowo - GSS Potok Pszczółki 1:3
Bałtyk II Gdynia - Wietcisa Skarszewy 5:3
Gedania II Gdańsk - FSP Portowiec Gdańsk 4:3
Orlęta Reda - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 1:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
29 |
64 |
89:38 |
2 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
29 |
61 |
64:35 |
3 |
Wietcisa Skarszewy |
29 |
55 |
80:47 |
4 |
Orlęta Reda |
29 |
54 |
65:54 |
5 |
Potok Pszczółki |
29 |
52 |
70:47 |
6 |
Sztorm Kosakowo |
29 |
49 |
61:54 |
7 |
Czarni Pruszcz Gdański |
29 |
45 |
48:50 |
8 |
Bałtyk II Gdynia |
29 |
39 |
82:69 |
9 |
Sporting Leźno |
29 |
39 |
46:59 |
10 |
Zenit Łęczyce |
29 |
38 |
53:56 |
11 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
29 |
35 |
49:54 |
12 |
GKS Sierakowice |
29 |
33 |
42:48 |
13 |
FSP Portowiec Gdańsk |
29 |
33 |
49:67 |
14 |
Gedania II Gdańsk |
29 |
20 |
39:72 |
15 |
Polonia Gdańsk |
29 |
18 |
36:75 |
16 |
KS Kamienica |
29 |
18 |
23:71 |
Komentarze (1)
• Grant 18.06.2019, 10:05 Zgłoś naruszenie
Aniołom wystarczy remis z Jantarem Ustka i przy korzystnym bilansie 1-0, 1-0 z Wdą Lipusz utrzyma się w lidze, natomiast jako czwartym spadkowiczem będzie Wda.